staffperson - ingrid hedenquist

Ingrid Hedenquist Forskningssjuksköterska ingrid.hedenquist@vgregion.se 031 - 342 84 86

Staff-Person Maria Jalmelid

Maria Jalmelid Projektledare maria.jalmelid@vgregion.se 0700-82 35 34

Staff persson - Åsa Torinsson Naluai

Åsa Torinsson Naluai Forskare asa.torinsson.naluai@gu.se 0768 - 97 91 49

Staff persson - Linda Paulson

Linda Paulson Enhetschef linda.paulson@vgregion.se 0700 - 82 50 65

Staff persson - Jonas Bergman Laurila

Jonas Bergman Laurila Systemutvecklare jonas.laurila@vgregion.se 0700 - 82 34 54

staff persson - agneta josefsson

Agneta Josefsson Projektledare agneta.m.josefsson@vgregion.se 0700 - 82 49 29

Staff person- Eva Dahl Jensen

Eva Dahl Jensen Forskningssjuksköterska eva.u.dahl@vgregion.se 031 - 342 98 45

Staff Person - Åsa Särlvik Pannell

Åsa Särlvik Pannell Kommunikatör asa.sarlvik@vgregion.se 0767 - 92 66 46 Linkedin

Staff person - Ywonne Orrlöv

Ywonne Orrlöv Verksamhetsassistent yvonne.orrlov@vgregion.se 0700 - 82 34 21

Staff person - Wahida Sarwari

Wahida Sarwari Forskningskoordinator wahida.sarwari@vgregion.se 0700 - 20 66 07

Staff Person - Ulrika Logren

Ulrika Logren Enhetschef / Kvalitetssamordnare ulrika.logren@vgregion.se 0700 - 82 27 59

Staff Person - Ulrika Hermansson

Ulrika Hermansson IT-samordnare ulrika.t.hermansson@vgregion.se 0700-82 48 35

staff person - therese schagerlind

Therese Schagerlind Forskningssjuksköterska therese.schagerlind@vgregion.se 031 - 342 84 89

Staff person - Susanne Kolebring

Susanne Kolebring Undersköterska susanne.kolebring@vgregion.se 031 - 342 88 71

Staff Person - Susanne Eliasson

Susanne Eliasson Verksamhetsassistent susanne.eliasson@vgregion.se 0768-33 87 40

Staff Person - Siv Hedén

Siv Hedén Forskningssjuksköterska siv.heden@vgregion.se 031 - 342 68 81

staff person - Sari Huusko

Sari Huusko Funktionsledare sari.huusko@vgregion.se 0700 - 82 34 22

Staff person - Sara Olofsson

Sara Olofsson Forskningssjuksköterska sara.olofsson@vgregion.se 031-342 24 11

Staff person - Sandra Olsson

Sandra Olsson Projektledare sandra.k.olsson@vgregion.se 0700 - 82 39 28